Vltava Praha šlapadla

Vltava Praha šlapadla

Vltava Praha šlapadla

Jak si příjemně užít nádherné počasí v rozpáleném hlavním městě a spolu s tím poznat historické kousky Prahy z nevšedního úhlu? Ideální volba je spojit tyto tři slova – Vltava Praha šlapadla a vyrazit k řece, půjčit si šlapadlo a šlápnout do pedálů.

Vltava Praha šlapadla
Vltava Praha šlapadla

Přijďte na nábřeží k Novotného Lávce a pujčte si šlapadlo. Romantická nebo relaxační plavba po Vltavě pod Karlovým mostem s výhledem na Národní divadlo nebo Pražský hrad. To slibuje vyjížďka na šlapadlech. Během víkendového dne nebo večer po těžkém a náročném dni v práci, můžete zažít originální výlet, tip na rande nebo věnovat dárek pro blízkého. Co může být lepšího než si užít sluněčné počasí u vody. No přeci užít si ho na vodě.

Plavba na Vltavě je skvělá volba. Pohodička, opalovačka, relax, prostě super volba. Tak neváhejte a šlápněte do pedálů. Léto přímo vybízí k výletům na šlapadlech, která jsou jednoznačně příjemným zpestřením pobytů u vody.

Pokud chcete ušetřit, můžete popátrat po slevových portálech, kde lze získat voucher na jízdu i za poloviční cenu.


www.vyletip.cz

 

Jeden komentář u “Vltava Praha šlapadla”

  1. Šlapadla jsme vyzkoušeli se slevovými kuponem od Pepa.cz. Šlapadla kotví u Karlova mostu. Nemusíte se objednavat predem, stačí přijít s vytištěným voucherem a nasednout. Proplouvate pod Karlovým mostem. Vidíte na Pražský hrad. Je to paráda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..