Tram 91 Pražská nostalgická tramvajová linka

Tram 91 Pražská nostalgická tramvajová linka

Tram 91 Pražská nostalgická tramvajová linka

O víkendech od dubna do listopadu vyjíždějí ze střešovické vozovny historické soupravy tramvají na svou pravidelnou trať centrem města na nostalgické lince číslo 91. Tram 91 Pražská nostalgická tramvajová linka.

Linka č. 91 je v provozu od 25. března do 17. listopadu 2016 o sobotách, nedělích a svátcích od 12.00 přibližně do 17.35 hodin.

Pro rok 2016 je trasa tram 91 vedena takto: Vozovna Střešovice – Brusnice – Pražský hrad – Královský letohrádek – Malostranská – Malostranské náměstí – Hellichova – Újezd – Národní divadlo – Národní třída – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Náměstí republiky – Dlouhá třída – Nábřeží Kapitána Jaroše – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – Výstaviště Holešovice.

Tram 91
Tram 91

Jízdné na Tram 91 Pražská nostalgická tramvajová linka je pro dospělé 35 Kč, pro děti do 15 let, kočárek s dítětem, ZTP a důchodce nad 70 let činí 20 Kč.

Jízdní řád

Vozovna Střešovice – Výstaviště Holešovice (smyčka) 
Vozovna Střešovice            12:02    13:02    14:02    15:02   16:02    17:02
Pražský hrad                      12:05     13:05    14:05   15:05   16:05    17:05
Malostranská -M-             12:10     13:10    14:10    15:10    16:10    17:10
Národní divadlo                  12:18     13:18    14:18    15:18    16:18    17:18
Václavské náměstí              12:24    13:24    14:24   15:24    16:24   17:24
Masarykovo nádraží -M-  12:28    13:28    14:28    15:28   16:28   17:28
Náměstí republiky -M-     12:30    13:30    14:30    15:30   16:30    17:30
Strossmayerovo náměstí   12:34    13:34    14:34    15:34    16:34   17:34
Výstaviště Holešovice         12:37    13:37    14:37    15:37    16:37

Výstaviště Holešovice (smyčka) – Vozovna Střešovice 
Výstaviště Holešovice         13:00    14:00    15:00    16:00   17:00
Strossmayerovo náměstí    13:02    14:02    15:02    16:02    17:02
Náměstí Republiky -M-     13:07    14:07    15:07    16:07    17:07
Masarykovo nádraží -M-   13:09   14:09    15:09    16:09    17:09
Václavské náměstí               13:13    14:13     15:13     16:13     17:13
Národní divadlo                   13:18    14:18     15:18    16:18     17:18
Malostranská -M-              13:26    14:26    15:26    16:26    17:26
Pražský hrad                        13:31    14:31     15:31     16:31     17:31
Vozovna Střešovice             13:34    14:34     15:34    16:34    17:34

dpp.cz a www.vyletip.cz

2 komentáře na „Tram 91 Pražská nostalgická tramvajová linka“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *