Ryanair Praha Londýn od 541 Kč

Ryanair Praha Londýn od 541 Kč

Ryanair Praha Londýn od 541 Kč

Brexit nebrexit, nízkonákladové aerolinky Ryanair nabízí opět již od září levné letenky směr Londýn. S Ryanair Praha Londýn od 541 Kč. Ryanair je dlouhodobě nejlepší aerolinkou nabízející extra super levné jednosměrné letenky do Londýna z Prahy. Zpáteční letenku lze koupit již od něco málo přes 600 Kč.

Ryanair Praha Londýn od 541 Kč
Ryanair Praha Londýn od 541 Kč

Na letiště Václava Havla se dobře dostaneme autobusy MHD.
Linky 119, 100 a AE
119 Letiště Praha – Nádraží Veleslavín (trasa metra A) – 15 min
100 Letiště Praha – Zličín (trasa metra B) – 18 min
Airport Express – Letiště Praha – Praha hl. nádraží (trasa metra C a spojení na vlaky SC, EC, IC a EN) – 35 min

Letiště Stansted se nachází severně od Londýna. Přímé rychlostní vlakové spojení nabízí Stansted Express, cesta trvá 45 minut. Vlak jezdí každých 15 minut. Ceny a další informace najdete na www.stanstedexpress.com.
Levnější dopravu poskytne autobusová doprava. Z letiště Stansted si předem zarezervujte jízdenku u easyBus do 6 GBP nebo rezervujte jízdenku u Terravision za 6 GBP.

Ryanair Praha Londýn od 541 Kč
Ryanair Praha Londýn od 541 Kč

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Město Londýn leží na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedním z největších světových obchodních center.

Výlet do Londýna lze taktéž absolvovat během prodlouženého víkendu. Londýn nabízí mnoho aktivit a atrakcí. Kromě bezplatných galerii a muzeí, nakupování v nesčetných nákupních galeriích a spousty butiků, ochutnávky dobrot na Londýnských trzích a tradičního jídla dělníků – fish and chips, můžeme vybrat dle počasí prohlídky některé z tradičních památek a atrakcí Londýna nebo zavítat na krmení veverek do jednoho z mnoha parků. Vzhledem ke spoustě atrakcí a zážitků se do Londýna každopádně budete chtít vracet. Proto neváhejte a kupte si levné letenky do Londýna z Prahy ještě dnes, dokud jsou v prodeji.


Cestovní pojištění

Ubytování v Londýně nebo kdekoliv v Anglii rezervujte přes booking.com
Šťastný let přeje www.vyletip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..