Regiojet zlevňuje low cost třídou

Regiojet zlevňuje low cost třídou

Regiojet zlevňuje low cost třídou
Regiojet zlevňuje low cost třídou

Po snížení cen vlaků RegioJet na trase Praha – Brno pro majitele kreditových jízdenek ze 175 na 140 korun v nejlevnějším tarifu Standard, připravuje RegioJet novou kategorii low-cost. RegioJet uvede do své nabídky jízdenek tuto čtvrtou třídu low-cost, která bude určená pro cestující hledající nejnižší cenu. Společnost RegioJet tak rozšíří od března počet tříd ve svých žlutých vlacích na čtyři. Ta nejlevnější bude bez obsluhy a občerstvení, nejlevnější jízdenky budou stát 99 korun. Obecně bude společnost prodávat jízdenky do Low-costu o pětinu levněji než do dnešní třídy Standard. Dalšími kategoriemi RegioJetu jsou Relax a prestižní třída Business. Více přináší článek Regiojet zlevňuje low cost třídou.

Co nabídne nová třída low-cost

možnost rezervovat si místo k sezení,
balenou vodu Rajec,
denní tisk ze samoobslužné police,
připojení k internetu a k portálu palubní zábavy.

Cestující budou mít nárok na vodu a noviny, ve voze ale nebude palubní personál. Nová třída bude ve vozech, které ještě u RegioJetu nejezdí a postupně je nasadí do provozu v příštích týdnech. Ceny těchto jízdenek budou o 20 % nižší než ve třídě standard a budou začínat už na 99 Kč.

Cesta vlakem na trase Praha Brno za 99,- Kč

Nabídku tak jistě využijí například studenti u spojů na trase Praha – Brno – Břeclav, kde tento počet zákazníků tvoří poměrně velkou skupinu cestujících, tvrdí majitel společnosti Jančura. Podle Jančury postupně na této trase začne RegioJet nasazovat desetivozové soupravy.

Vyletip.cz

Jeden komentář u “Regiojet zlevňuje low cost třídou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..