Pražská historická linka Tram 41

Pražská historická linka Tram 41

Pražská historická linka Tram 41

Pražská historická linka Tram 41
Pražská historická linka Tram 41

O víkendech od dubna do listopadu vyjíždějí ze střešovické vozovny historické soupravy tramvají na svou pravidelnou trať centrem města na nostalgické lince číslo 41. Více v článku Pražská historická linka Tram 41.

Historická tramvajová linka č. 41 je provozována každoročně Pražským Dopravním podnikem. Dříve jste ji znali pod Tram č. 91. Nově očíslovaná Linka 41 je v provozu od 25. března do 19. listopadu 2017 o sobotách, nedělích a svátcích od 12.00 přibližně do 17.00 hodin.

V roce 2017 je linka tram 41 vedena po stejné trase jako minulý rok: Vozovna Střešovice – Pražský hrad – Malostranská (M) – Národní divadlo – Václavské náměstí – Masarykovo nádraží (M) – Náměstí republiky (M) – Strossmayerovo náměstí – Výstaviště Holešovice (smyčka).

Jízdné Tram 41

Jízdné na Tram č. 41 Pražská historická tramvajová linka je pro dospělé 35 Kč, pro děti do 15 let, kočárek s dítětem, ZTP a důchodce nad 70 let činí 20 Kč.

Jízdní řád tram č. 41

Vozovna Střešovice – Výstaviště Holešovice (smyčka)
Vozovna Střešovice            12:02    13:02    14:02    15:02   16:02    17:02
Pražský hrad                      12:05     13:05    14:05   15:05   16:05    17:05
Malostranská -M-             12:10     13:10    14:10    15:10    16:10    17:10
Národní divadlo                  12:18     13:18    14:18    15:18    16:18    17:18
Václavské náměstí              12:24    13:24    14:24   15:24    16:24   17:24
Masarykovo nádraží -M-  12:28    13:28    14:28    15:28   16:28   17:28
Náměstí republiky -M-     12:30    13:30    14:30    15:30   16:30    17:30
Strossmayerovo náměstí   12:34    13:34    14:34    15:34    16:34   17:34
Výstaviště Holešovice         12:37    13:37    14:37    15:37    16:37

Výstaviště Holešovice (smyčka) – Vozovna Střešovice
Výstaviště Holešovice         13:00    14:00    15:00    16:00   17:00
Strossmayerovo náměstí    13:02    14:02    15:02    16:02    17:02
Náměstí Republiky -M-     13:07    14:07    15:07    16:07    17:07
Masarykovo nádraží -M-   13:09   14:09    15:09    16:09    17:09
Václavské náměstí               13:13    14:13     15:13     16:13     17:13
Národní divadlo                   13:18    14:18     15:18    16:18     17:18
Malostranská -M-              13:26    14:26    15:26    16:26    17:26
Pražský hrad                        13:31    14:31     15:31     16:31     17:31
Vozovna Střešovice             13:34    14:34     15:34    16:34    17:34

dpp.cz a www.vyletip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *