Pivní akce slavnosti kalendář

Pivní akce slavnosti kalendář

Pivní akce slavnosti kalendář

Pivní akce slavnosti kalendář
Pivní akce slavnosti kalendář

V článku Pivní akce slavnosti kalendář přinášíme přehled akcí pivovarů a pivních festivalů pro měsíce únor, březen a duben.

Pivo Bier Ale Expo 2017

Pivní akce slavnosti kalendář
Pivní akce slavnosti kalendář

23.2.2017 – 25.2.2017
Hotel Olšanka, Táboritská 23, Praha
Pivní veletrh a degustační festival v jednom.

Masopust v Únětickém pivovaru

25. 2. 2017
Únětický pivovar, Středočeský kraj
Naražení masopustního speciálu.

Zvěřinové hody v pivovaru Rampušák, Dobruška

25. 2. 2017
Dobruška, Královéhradecký kraj
Zvěřinové hody se konají v Pivovarské sklepní restauraci pivovaru Rampušák v sobotu 25.2.2017, a to od 11,00 do 22,00 hodin. Chybět nebude ani speciálek, uvařený pro tuto příležitost – 13% světlý speciál HOŘKÁ MYSLIVCOVÁ.

Masopustní zabijačka

25.02.2017
Akciový Pivovar Dalešice
Na poslední únorovou sobotu pro Vás v pivovaru chystáme zabijačkové hody. Během celého dne budeme připravovat zabijačkové speciality, ochutnáte ovar, jitrnice, jelita, zabijačkový guláš, vepřové výpečky a další.

Ladovské vepřové hody

Pivní akce slavnosti kalendář
Pivní akce slavnosti kalendář

25.02.2017 10:00-16:00 hod.
Pivovar Velké Popovice
Přijeďte si pochutnat na zabijačkových pochoutkách a poctivém pivu do Pivovaru Velké Popovice! V sobotu 25. února už osmým rokem oslavíme Ladovské vepřové hody, kde na vás čekají zabijačkové speciality od místních řezníků a další tradiční dobroty.
Na akci uvidíte přehlídku řemesel jako jsou kováři, košíkáři nebo řezníci.

Mezi roštěnky

25.02.2017 11:00 – 26.02.2017 22:00
Černokostelecký pivovar, Kostelec nad Černými Lesy
Na Dorotu žádnou robotu a do břicha dobrotu, třeba roštěnku! Těšte se na vídeňskou roštěnou s cibulovejma kroužkama a mačkanejma, stejka se smetanovo-pepřovou majdou a hranolema, feferónskou směs s pórkem a cibulí s opekačkama či klasickýho pivovarskýho nejoblíbenějšího fógla! Nebo klasika svíce, žebra, tatarák, guláš, smažky, šnycl, kachna, vejpečky či saláti. Ku dobrému trávení doporučujeme speciál Černá svině, ležák Vydra vycpaná či medokostelecké. A nezapomínejte, že zdravá výživa jest bůček u piva!

Pravá chodská zabijačka

4. 3. 2017
Areál před Beerrariem Stará Sladovna, Plzeňský kraj
Tradiční chodská zabijačka v areálu před Beerrariem Stará Sladovna průvod masek Chodovou Planou v doprovodu dechové hudby společná veselice.

Otevření pivovaru Malešov

4. 3. 2017
Malešov u Kutné Hory, Středočeský kraj
Otevíráme Přátelský pivovar Malešov Na netradiční zahájení provozu našeho pivovaru v Malešově u Kutné Hory zveme všechny fanoušky minipivovarů. Program nebude zahrnovat jen samotné ochutnávání piv, ale také jejich párování s jídlem. Zároveň jde o významný den pro malešovskou pivovarskou tradici, letos totiž ožije poprvé po 72 letech. V sobotu 4. března od 14:00 do 22:00 budeme v nově zrekonstruovaných prostorách čepovat Ležák 12° a India Pale Ale 14° uvařené již v Malešově. Premiéru zažije nejen samotný bar, ale také naše nová Desítka 10°. Pozvali jsme i FoodIN food truck, který zajistí profesionální spárování pokrmů s naším pivem. Samozřejmě nebude chybět možnost prohlédnout si pivovarskou technologii nebo se zúčastnit exkurze ve středověké tvrzi Malešov. A nejen na nejmenší hosty čeká pivovarské soutěžní klání.

Craft beer fest Salón piva Praha 2017

Pivní akce slavnosti kalendář
Pivní akce slavnosti kalendář

16. 3. 2017 – 18. 3. 2017
VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE, PRŮMYSLOVÝ PALÁC, Hlavní město Praha
Salón Piva je prezentace domácích a světových craft pivovarů formou placené ochutnávky z degustačních skleniček. Cílem Salónu Piva je prezentovat tradičně vařené pivo jako nápoj, který má svůj příběh, hodnotu a výjimečnost a také poukázat na jeho specifika a různé druhy. Zároveň naučit návštevníky Salónu Piva porozumět způsobu podávání a konzumace piva, jeho kombinacím s různými druhy jídel apod. Zkrátka povýšit hodnotu tradičně vařeného piva na úroveň, jakou si zaslouží. V roce 2017 Salón Piva překročí poprvé hranice Slovenska a zamíří do Prahy. Tímto krokem chceme přiblížit různorodou „craftovou“ pivní scénu nejenom jejím obyvatelům, ale i jejím návštěvníkům a turistům z celého světa. Vychutnat si tu výjimečnou atmosféru v nádherné historické budově Průmyslového paláce v Praze. Věříme, že Salón Piva se stane každoroční tradicí a oslavou poctivého řemeslného piva i v Praze, ve městě, které si to zaslouží. Degustační vzorky jsou o objemu 1 nebo 2 dcl piva.

16.výročí pivováru

18.3.2017
Kostelec nad Černými lesy
16.výročí novodobé historie pivováru. pivovarkostelec.cz

Pivní slavnosti Tábor

Pivní akce slavnosti kalendář
Pivní akce slavnosti kalendář

22.3.2017 – 25.3.2017
Hotel Palcát, Tábor
Mezinárodní přehlídka pivovarů s bohatým doprovodným a kulturním programem se uskuteční ve dnech 22. až 25. března 2017 již tradičně v prostorách hotelu Palcát v Táboře. V roce 2017 se můžete těšit na mnoho novinek, jako budou  např. rozšíření pivní expozice v dalších nově zrekonstruovaných prostorách hotelu Palcát, škola degustace piva, odborné přehodnocování pivních vzorků vybraných v soutěži o ZLATÝ PIVNÍ POHÁR 2017 a mnoho dalšího. Budete moci ochutnat více jak 140 vzorků od cca. 40ti pivovarů domácích i zahraničních a užít si skvělý doprovodný kulturní program plný rockových koncertů.

Vítání jara v pivovaře

25.3.2017
Rychnov nad Kněžnou
Tradiční Vítání jara v areálu pivovaru. Stejně jako v minulých letech se můžete těšít na soutěž ve vaření kotlíkového guláše, hudbení produkci, zabijačkov speciality a samozřejmě naše skvělá rychnovská pivečka a mošty, limonády či pálenky z Podorlické sodovkárny.

Velikonoční festival minipivovarů

21.4.2017 – 22.4.2017
Ostrava
Akce se koná v Pivovarském domě. hobitclub.net

Slavnostní zahájení pivní sezóny 2017

22. 4. 2017
Pivovar Chodovar, Plzeňský kraj
Běh s dubovým pivním sudem z Bavorska do Chodovaru a naražení prvního sudu nové sezóny na nádvoří pivovaru. dubové sudy plné kvasnicového piva Chodovar® a ochutnávky prvního piva nové pivní sezóny na trase štafetového běhu s dubovým sudem 19. ročník unikátní barmanské soutěže Chodovar Cup 2017 na nádvoří před restaurací Stará Sladovna v areálu Rodinného pivovaru Chodovar v Chodové Plané.

Slavnosti piva Permon

22.4.2017
Sokolov
Akce se koná v areálu Kapucínského kláštera-pivovaru.

 

Vyletip.cz

Jeden komentář u “Pivní akce slavnosti kalendář”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..