Nostalgické vlaky Králický Sněžník

Nostalgické vlaky Králický Sněžník

Nostalgické vlaky Králický Sněžník

Nostalgické vlaky Králický Sněžník
Od 2. července do 17. září se můžete každou sobotu svézt mezi Českou Třebovou, Letohradem, Dolní Lipkou a Červeným Potokem sezonními vlaky Králický Sněžník. Na nich se budou pravidelně střídat parní a motorová historická vozidla.

Nostalgické jízdy vlaků do oblasti Králického Sněžníku jsou opravdovým zážitkem, neboť zprostředkovávají krásy regionu vnímané pocity cestujících v minulých dobách, a to za cenu běžného jízdného s příplatkem pouhých 15 Kč. V každé ze zastávek máte možnost vydat se na toulky za nespočtem turisticky zajímavých míst, ať už pro milovníky sportu, přírody nebo historie.

Nostalgické vlaky Králický Sněžník
Nostalgické vlaky Králický Sněžník

Jízdní řády nostalgických vlaků Králický Sněžník:

Osobní vlak 20017 Králický Sněžník
Stanice/zastávka       Příjezd     Odjezd
Česká Třebová                      8:26
Ústí n. O. město       8:39     8:40
Ústí nad Orlicí         8:43      8:53
Dolní Libchavy        8:58      8:59
Lanšperk                  9:05     9:09
Dolní Dobrouč         9:13       9:14
Letohrad                  9:20      9:47
Jablonné nad Orlicí  10:01     10:02
Těchonín                  10:11     10:12
Mladkov                   10:19     10:20
Lichkov                    10:26     10:27
Dolní Lipka              10:36     10:48
Prostřední Lipka     10:54      10:55
Červený Potok         10:59
Jede v sobotu od 2. 7. do 17. 9. 2016.

Osobní vlak 20016 Králický Sněžník
Stanice/zastávka         Příjezd     Odjezd
Červený Potok                       14:32
Prostřední Lipka      14:36     14:38
Dolní Lipka              14:44     14:46
Lichkov                     14:55     15:14
Mladkov                    15:19     15:20
Těchonín                  15:26     15:29
Jablonné nad Orlicí  15:40     15:42
Letohrad                   15:55     16:18
Dolní Dobrouč          16:23     16:24
Lanšperk                  16:29     16:30
Dolni Libchavy         16:36     16:37
Ústí nad Orlicí          16:42     17:17
Ústí n. O. město        17:19     17:20
Česká Třebová          17:34
Jede v sobotu od 2. 7. do 17. 9. 2016.

Parní lokomotiva: 2., 9. a 23. 7., 6. a 20. 8., 3., 10. a 17. 9.
Motorový vůz: 16. a 30. 7., 13. a 27. 8.

Letošní novinkou je zařazení bufetového vozu u parních vlaků o sobotách 2., 9. a 23. července a 6. srpna.

Tipy na výlety v turistické oblasti Králický Sněžník:
Muzeum vojenské historie Muzeum vojenské historie v okolí obce Králíky. Betonová opevněná linie vojenských pevností pocházejích z let 1936-1939

Dělostřelecká tvrz Hůrka u Králík je od roku 2008 zpřístupněna veřejnosti. Nachází se směrem na Hanušovice 2 km od města.

Rozhledna Val u Králík

Nostalgické vlaky do oblasti Králický Sněžník jsou ideálním tipem pro výlet rodin s dětmi, příznivců železniční nostagie, vojenství a pohraničního opevnění i obyčejných turistů, mířících za krásami naší země – České Republiky.

Ubytování v Havlíčkově Brodě nebo kdekoliv v oblasti Východních Čech a Králického Sněžníku rezervujte přes booking.com
www.cd.cz a www.vyletip.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *