Letenky směr Londýn v květnu za 419,- Kč

www.vyletip.cz Londýn doubledecker číslo 13

Levné letenky do Londýna a květen

Londýn z Brna v květnu za 419,- Kč. Letenky s Ryanair na letiště Stansted ještě levněji.

Levné letenky do Londýna

Londýn a krmení veverek v jednom z Londýnských parků. Ryanair během týdne ještě více zlevnil jednosměrné letenky do Londýna.
Z brněnského vlakového nádraží jezdí na letiště autobus číslo 76, který odjíždí každou půlhodinu. Cesta na letiště trvá 18 minut a vyjde na 25 Kč.

Letenky Ryanair Londýn Stansted
Letenky Ryanair Londýn Stansted

Letiště Stansted se nachází severně od Londýna. Přímé rychlostní vlakové spojení nabízí Stansted Express, cesta trvá 45 minut. Vlak jezdí každých 15 minut. Ceny a další informace najdete na www.stanstedexpress.com.
Levnější dopravu poskytne autobusová doprava. Z letiště Stansted si předem zarezervujte jízdenku u easyBus do 6 GBP nebo rezervujte jízdenku u Terravision za 6 GBP.

Tower Bridge Londýn
Londýn – Tower Bridge

Výlet do Londýna lze absolvovat během prodlouženého víkendu. Kromě bezplatných galerii a muzeí, nákupů v mnoha galeriích a nájezdem butiků, ochutnávky dobrot na Londýnských trzích a tradičního jídla dělníků – fish and chips, můžeme vybrat dle počasí prohlídky některé z tradičních památek a atrakcí Londýna nebo zavítat na lov veverek do jednoho z mnoha parků. Vzhledem ke spoustě atrakcí a zážitků se do Londýna každopádně budete chtít vracet.


Cestovní pojištění

Ubytování v Londýně nebo kdekoliv v Anglii rezervujte přes booking.com

www.vyletip.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..