Jízdenka na léto 2016

cd spider

Jízdenka na léto 2016

Jízdenka na léto 2016 – neomezené cestování vlakem. České dráhy vylepšily cenovou akci na léto a připravily speciální letní nabídku – Jízdenku na léto.

Jízdenka na léto
Jízdenka na léto

Jak využít nabídku Jízdenka na léto
S touto síťovou jízdenkou lze v době platnosti cestovat neomezeně všemi vlaky Českých drah po celé České republice. Jízdenka platí pro jednu osobu ve 2. třídě.

Časová platnost a cena
Jízdenku na léto je možné zakoupit pro období od 1. 7. do 31. 8. 2016. Vybrat můžeme z varianty na 7 dnů nebo 14 dnů platnosti.

Ceník – Jízdenka na léto
Základní cena Zlevněná cena
In Karta nebo ISIC *
7 denní 790 Kč 690 Kč
14 denní 1190 Kč 990 Kč

smartlife_468x60_czNákup jízdenky

Jízdenku na léto zakoupíte u pokladních přepážek a v eShopu ČD (předprodej od 6. 6. 2016). Jízdenka je nepřenosná (je na ní uvedeno jméno a příjmení cestujícího).

Neomezené cestování po české železnici ve druhé třídě ve vlacích Českých drah tak vyjde na 85 korun denně v případě čtrnáctidenní jízdenky. Celodenní jízdenka jinak vyjde na 579 korun. Levnější je v přepočtu na den jen cestování na roční jízdenku IN100, u které každý den platnosti vychází na 54,50 Kč. Takže neváhejte kupte si letní jízdenku a běžte na vlak ať vám neujede a projeďte si celou Českou Republiku.

Nejširší, přehlednou a okamžitou nabídku ubytování po celé České Republice a okolí ČR nabízí booking.com

cd.cz a www.vyletip.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..