Best film fest 2016

best film fest 2016

Best film fest 2016

týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovnějších filmů letošního roku v pražských kinech Atlas, Evald, Lucerna a Mat. Od 14. do 20. července. Vstupné na akci BEST FILM FEST je jen 69,- Kč.

Best film fest 2016

best film fest 2016
best film fest 2016

promo: Letní část BEST FILM FESTu se blíží – celý týden v šesti sálech čtyřech pražských kin to nejlepší z filmové nabídky ve 2D i 3D, všechny filmy, všechna představení, VŠE JEN ZA 69,- KČ! Vyberte si co vám uniklo, nebo si zajděte na váš oblíbený film znovu! Těšíme se na vás v Atlasu, Evaldu, Lucerně a MATu od 14. do 20. července.

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 14. do 20. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první poloviny roku 2016. Kinaři se rozhodli v létě potěšit své věrné fanoušky v podobě lístků do kina za jednotnou atraktivní cenu 69,- Kč za vstupenku. V červenci se uskuteční desáté vydání divácky úspěšné přehlídky, která probíhá vždy dvakrát do roka (zima a léto) a koná se od roku 2011.


Program BEST FILM FESTU je opět žánrově pestrý, dramaturgy přehlídky byli sami diváci. Diváci se můžou těšit na Oscary ověnčené snímky tohoto roku: dramata natočená podle skutečné události z prostředí investigativních novinářů Spotlight a z prostředí finančníků z Wall Street Sázka na nejistotu, western REVENANT Zmrtvýchvstání s excelujícím Leonardo DiCapriem a životopisné drama Dánská dívka s úchvatnou švédskou herečkou Alícii Vikander. Dále se budou promítat divácky oblíbené zahraniční tituly: western od kultovního tvůrce Quentina Tarantina Osm hrozných čivizuální skvost – meditativní snímek od italského režiséra Paola Sorrentina Mládí.Na programu jsou rovněž francouzské dokumenty: strhující portrét proslulého herce Belmondo a jedinečný snímek natáčený čtyři roky po celé Evropě Příběh lesa. Na přehlídkce nechybí ani animovaná sekce, např.osudy legendárního chlapce Mauglího v Knize džunglí či podívaná o velkolepém městě všech zvířat Zootropolis: Město zvířat.


Slevy na wellness dovolenou

Z českých filmů jsou zastoupeny letošní divácky nejnavštěvovanější domácí tituly: životopisné drama Lída Baarová a tragikomedie Teorie tygra. Nechybí zde  oceněné snímky s úspěchem putující po zahraničních festivalech: dramata Rodinný film a Já, Olga Hepnarová. Na programu jsou také dokumenty: unikátní portrét prvorepublikové hvězdy Lídy Baarové od Heleny Třeštíkové Zkáza krásou či zdařilé road movie Dana Pribáně Trabantem do posledního dechu.

Výběr filmů na letošním Best film festu:

Program Best film fest 2016 – Praha

best film fest - program
best film fest – program

Neváhejte a využijte možnosti zajít na nejlepší filmy roku do příjemného prostředí pražských kin Atlas, Evald, Lucerna a Mat.

bestfilmfest.cz, kinoatlas.cz, kinolucerna.cz, evald.cz, mat.cz a www.vyletip.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..